Dodatkowa opieka przedszkolna – konkurs dla placówek niepublicznych

Został ogłoszony konkurs dla placówek niepublicznych na opiekę nad dziećmi, dla których nie starczyło miejsc w miejskich przedszkolach.Jeżeli chodzi o koszta to będą one takie same jak za pobyt w przedszkolach prowadzonych przez Gminę Miejską Ciechanów, czyli około 100 zł miesięcznie.

Wyłonione w konkursie przedszkola uzupełnią sieć miejskich.  Przedszkola niepubliczne otrzymają na każde dziecko 100% podstawowej kwoty dotacji (zamiast 75% w przypadku przedszkoli nierealizujących zadania), a inne formy wychowania przedszkolnego – 50% (zamiast 40% w przypadku innych form nierealizujących zadania). Konkurs ogłoszony jest na opiekę nad 50 dzieci. Rodzice w sierpniu otrzymają informację o jego rozstrzygnięciu. Oferty będą przyjmowane do 20 lipca w Centrum Usług Wspólnych. CUW w Ciechanowie udziela dokładnych informacji.

Ogłoszenie o konkursie, gdzie określone są wszystkie szczegóły, opublikowane jest w Biuletynie Informacji Publicznej UM Ciechanów (bip.umciechanow.pl/baza_rejestrow_urzedowych/zarzadzenia_prezydenta/463.html). Będą tam opublikowane wyniki konkursu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*