Dzień Babci i Dziadka - wygraj podwójną wejściówkę na Kabaret

Zbliżają się wyjątkowe święta – Dzień Babci i Dzień Dziadka. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was konkurs, do wygrania podwójna wejściówka na Kabaret Skeczów Męczących. Spraw prezent swoim najbliższym. PAMIĘTAJ: Relacje pomiędzy dziadkami a wnukami są bezcenne – to oni obdarowują dzieci bezgraniczną miłością, opiekują się nimi, uczą i wychowują!!!

👉Co zrobić, aby wziąć udział konkursie?

Odpowiedz na pytanie: Za co kochasz swoich Dziadków?

Odpowiedź umieść w komentarzu pod postem. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli, 19 stycznia br. do godz. 24.00. Nasze jury wybierze najciekawszy komentarz, który zostanie nagrodzony podwójną wejściówką.

Kabaret Skeczów Męczących, który odwiedzi Ciechanów 23 marca 2020 r. Występ odbędzie się w niedzielę, o godzinie 15:00 w Hali Sportowej Mazovia (Kraszewskiego 8, 06-400 Ciechanów). Kabaret wystąpi z nowym programem: najŚMIESZNIEJszy.

KONKURS TRWA OD DZISIAJ (14 stycznia br.) DO KOŃCA TYGODNIA (19 stycznia br.). Ze zwycięzcą skontaktujemy się za pomocą facebooka.

REGULAMIN:

Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. „Najśmieszniejszy” to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez Was świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.

Bilety również do nabycia na stronie: biletyna.pl

https://biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Skeczow-Meczacych/Najsmieszniejszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*