Koleje Mazowieckie pomagają zwierzętom z warszawskiego Palucha!

W pociągach KM zwierzęta są zawsze mile widzianymi pasażerami. W 2013 roku Spółka KM wprowadziła stałą ofertę nieodpłatnego przewozu zwierząt.
W tym roku Koleje Mazowieckie będą pomagać bezdomnym psom i kotom, które są podopiecznymi warszawskiego Schroniska na Paluchu.
Informacje o psach i kotach przebywających na Paluchu będą emitowane na monitorach w pociągach KM, a także na profilu na Facebooku. Dzięki tym działaniom podopieczni Schroniska na Paluchu będą mieli większą szansę na znalezienie domu.

-Bardzo się cieszę, że Koleje Mazowieckie zostały Przyjacielem Schroniska na Paluchu i będą promować adopcję bezdomnych zwierząt. Los czworonogów to bardzo ważna sprawa. Poprzez nagłośnienie problemu chcemy przyłączyć się do pomocy zwierzętom, które wciąż szukają prawdziwych właścicieli, u których oprócz domu i bezpieczeństwa znajdą przede wszystkim miłość – mówi Donata Nowakowska, dyrektor Biura Rzecznika Prasowego Kolei Mazowieckich.

Od lat prowadzimy szereg działań, które zwiększyłyby obecność naszych zwierząt w przestrzeni miejskiej, dlatego ogromnie cieszy nas współpraca z Kolejami Mazowieckimi. Wierzymy, że dzięki niej jeszcze mocniej problem bezdomnych zwierząt zaistnieje w świadomości warszawiaków i innych pasażerów KM. Liczymy przede wszystkim na to, że ta współpraca zaowocuje adopcjami, bo szukanie domów dla naszych podopiecznych jest naszym głównym celem – mówi Henryk Strzelczyk, dyrektor schroniska „Na Paluchu”.

fot:freepik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*