Koniec sezonu Ciechanowskiego Roweru Miejskiego

Jak informuje Urząd Miasta w Ciechanowie mija czteromiesięczny okres w którym to mieszkańcy Ciechanowa mogli korzystać z samoobsługowego systemu wypożyczania rowerów publicznych. Jak wynika z danych w tym sezonie ciechanowianie wypożyczyli miejski rower ponad 24 tys. razy zaś w samym systemie zarejestrowało się 2251 osób. Rowery można wypożyczać do dzisiaj do godz. 24.


Jak podaje ratusz najpopularniejszą stacją była ta przy ratuszu (5625 wypożyczeń), a najczęściej pokonywaną trasą okazał się odcinek między MOSiR a ratuszem (965 przejazdów). Średni czas wypożyczenia roweru w mijającym sezonie to niecałe 24 minuty. Kolejne tacje, z których najczęściej wypożyczano rowery to: Armii Krajowej (3853 wypożyczeń), i Plac Kościuszki (3560). Wśród kolejnych najchętniej pokonywanych
tras była droga między stacją Ratusz a Armii Krajowej (905) oraz ten sam odcinek w odwrotnym kierunku (880 razy). Rekordowym dniem pod względem wypożyczeni był 11 sierpnia (397 wypożyczeń), a najczęściej wypożyczanym jednośladem był jeden z tandemów (414 wypożyczeń).
System obejmuje 9 stacji i 90 jednośladów, w tym rowery z fotelikami dla dzieci,
rowery dla dzieci oraz tandemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*