Konkubent Dyrektorki GOK w Gołotczyźnie podejrzany o pomoc w próbie włamania i podpalenia!

Piotr J. konkubent dyrektorki Gminnego Ośrodka Kultury w Gołotczyźnie, Doroty Nasierowskiej obecnie przebywa w Zakładzie Karnym w Płocku. Dziś Sąd Okręgowy utrzymał areszt dla Piotra J., który jest podejrzany o pomoc w próbie włamania i podpalenia domu P. Arkadiusza Kozyry, mieszkańca gminy Sońsk. Poszkodowany twierdzi, że głównym celem było zniszczenie materiałów, które mogą obciążać różnych ludzi zaangażowanych w gminną politykę (czyt. na profilu poszkodowanego).

Do  próby włamania i podpalenia domu p. Kozyry doszło 31 maja br., co zostało potwierdzone przez szefa ciechanowskiej prokuratury, p. Przemysława Bońkowskiego. Za udział w tego typu czynie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Piotr J. wykonywał zdjęcia na imprezach i wydarzeniach organizowanych przez Gminę Sońsk oraz placówkach jej podległych.  Na myśl nasuwa się kilka pytań: czy Wójt Muchowski wiedział z kim podjął współpracę? Kto jeszcze jest zamieszany w sprawę?

Już niebawem materiał naszej stacji, w którym podamy szczegóły sprawy i przyjrzymy się jej z bliska.

 1. Stasiu pisze:

  Skąd wiecie, kto jest czyim konkubentem?

 2. Lusa pisze:

  Najpierw to wypadałoby przyjrzeć się temu typowi, który jest “poszkodowany” i wszystkich w gminie ciąga po sądach… Biedna rodzina jego… A nie .. nie utrzymują z nim w zasadzie kontaktów

 3. Marek pisze:

  Zazdrość. To wszystko zazdrość i mała brudna lokalna polityka. Kto za tym stoi wiadomo, wystarczy zdjęcia pooglądać i zerknąć na reklamy na tym “profesjonalnym” serwisie.

 4. Krysia pisze:

  Nie ośmieszaj się dyrektoreczko. Z plastyki jesteś dobra i wiemy, że to ty te kom piszesz. Śmieszna jesteś . Zejdź ze stołka sama bo niedługo z niego fikniesz na tę zakłamaną twarzyczkę.

 5. Anżej pisze:

  Ciekawe, co czułaby autorka artykułu, gdyby ktoś przy okazji domniemując czyjąś winę – pisał przy okazji, o tym, co ten ktoś wyprawia/wyprawiał z nią w wyrze…
  Wszystko się może zdarzyć…
  Każdy miał kiedyś jakąś pierwszą miłość…
  Albo drugą… albo trzecią…
  A nawet jak nie miał…

  Słabe to.
  I raczej nie ma nic wspólnego z etyką zawodową dziennikarza.

 6. Anżej pisze:

  Wieś tańczy – śpiewa…
  Tylko brak odwagi, żeby się z imienia i nazwiska przedstawić…

 7. Anżej pisze:

  Wieś tańczy, śpiewa, tylko brak odwagi, żeby się z imienia i nazwiska przedstawić…
  Jak coś masz do Pani Dyrektor, to powiedz jej to w oczy.

 8. Lidzia pisze:

  Bardzo współczuję Twojej rodzinie. Ten wzrok ludzi na ulicach….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*