Majówka z biletem wycieczkowym Kolei Mazowieckich

Koleje Mazowieckie w pierwszy weekend maja zachęcają do podróży pociągami. Na majówkę przewoźnik wydłuży okres obowiązywania oferty. Będzie ona ważna aż 6 dni — od piątku, 28 kwietnia od godziny 18:00, do środy, 3 maja do godziny 24:00.

Na podstawie biletu wycieczkowego można podróżować Kolejami Mazowieckimi w relacji do 200 kilometrów. Cena jest zależna od długości trasy. Najtańszy (do 5 km) kosztuje 3,20 zł, a na najdłuższe połączenie (od 180 do 200 km) można kupić bilet za 32,90 zł. Podróżni mogą skorzystać z oferty na przejazd w jedną stronę lub „tam i z powrotem”. W przypadku powrotu ważne jest, aby odbywał się on tą samą trasą. Termin obowiązywania biletu wycieczkowego wynosi jeden dzień. To znaczy, że podróż musi być ukończona do godziny 24.00 w ramach ważności biletu. Warto zaznaczyć, że bilet wycieczkowy nie łączy się z innymi ofertami KM i nie dotyczy przejazdów w I strefie Kolei Mazowieckich.

W ramach majówki mazowiecki przewoźnik zachęca również do udziału w akcjach „Koleją do Natury”, a także „Koleją do Kultury”.  Dzięki tym inicjatywom podróżni mogą odkrywać walory historyczne oraz przyrodnicze regionu określanego mianem „serca Polski”. Z biletem KM wiele instytucji kultury oferuje atrakcyjne zniżki na wejściówki. Lista placówek biorących udział w akcji jest dostępna na stronie internetowej: www.dokultury.mazowieckie.com.pl. Majówka to również doskonały czas na wycieczki rowerowe, czy też te z czworonożnym przyjacielem.  Przypomnijmy, że w Kolejach Mazowieckich przez cały rok można nieodpłatnie przewieźć np. psa lub rower.

Źródło: KM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*