Mała Lenka chce żyć...

Jest nam bardzo przykro, kiedy dostajemy wiadomości z prośbą o pomoc. One uwidaczniają problem chorób, które niszczą życie takich małych istotek jak Lenka, które są niewinne, nie zasłużyły na taki ból i cierpienie. Z drugiej strony pokazuję nam to jak wielki jest problem z refundacją drogich leków, wówczas zostaje tylko walka Rodziców o zdrowie ich dzieci.

Wiemy, że wymagamy dużo…ale po raz kolejny prosimy Was o pomoc. Jeżeli nie możesz wpłacić symbolicznej kwoty, to chociaż udostępnij, niech więcej ludzi dowie się o co walczymy!!!

Lenka zmaga się z SMA, rdzeniowym zanikiem mięśni. Rodzice o chorobie dowiedzieli się, gdy dziewczynka miała 20 miesięcy.

SMA to rdzeniowy zanik mięśni, ciężka choroba rzadka, w której z powodu wady genetycznej obumierają neurony w rdzeniu kręgowym odpowiadające za skurcze i rozkurcze mięśni. Brak impulsów nerwowych prowadzi do częściowego albo całkowitego paraliżu. Bez leczenia i rehabilitacji dzieci z SMA umierają. Dlatego liczy się każdy dzień! Trzeba działać szybko, by spowolnić postęp choroby, by zatrzymać ją, nim jest jeszcze nadzieja!

Link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/ciechanow-i-okolice-pomagaja-lence?fbclid=IwAR3bNIRLlveNx1jZ6PDapeZk87pw3YiacqzOG0K-ulY2LxI9pkeEpm_JryE
https://www.siepomaga.pl/ciechanow-i-okolice-pomagaja-lence?fbclid=IwAR3bNIRLlveNx1jZ6PDapeZk87pw3YiacqzOG0K-ulY2LxI9pkeEpm_JryE

Foto: Siepomaga.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*