Motocyklista ranny w wypadku drogowym w Zeńboku

Ciechanowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj w miejscowości Zeńbok. W zdarzeniu tym ranny został 26-letni motocyklista.

Wiosenna aura i ładna pogoda powoduje, że na drogach można spotkać więcej fanów dwóch kółek. Niestety wraz z rozpoczęciem sezonu motocyklowego dochodzi również do zdarzeń z udziałem tej grupy użytkowników drógCiechanowscy funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek (10 kwietnia br.) kilka minut przed godz. 14.00. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że włączający się do ruchu 44-letni kierujący pojazdem dacia nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 26-letniemu kierującemu motocyklem Yamaha. Motocyklista chcąc uniknąć zderzenia z dacią skręcił w lewo, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. 26-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala. Dacią podróżowały dwie pasażerki. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierowców potwierdziło, że byli oni trzeźwi. 

Policjanci po raz kolejny zwracają się do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie zasad bezpieczeństwa i stosowanie się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zwracajmy uwagę na użytkowników jednośladów, którzy należą do grupy niechronionych uczestników ruchu drogowego i w przypadku zdarzenia na drodze odnoszą najcięższe obrażenia. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie!

mł. asp. Magda Zarembska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*