Policjanci uratowali 37-latkę, która chciała popełnić samobójstwo

Szybka reakcja i błyskawicznie podjęte działania przez funkcjonariuszy Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie uratowały życie kobiecie, która chcąc popełnić samobójstwo skoczyła z peronu na tory tuż przed nadjeżdżającym pociągiem. Policjanci nie dopuścili do popełnienia samobójstwa przez zdesperowaną kobietę.

Wczoraj, 13 sierpnia około godziny 22:30 dyżurny ciechanowskiej komendy zaalarmował patrol , iż w rejonie dworca PKP Przemysłowy w Ciechanowie zauważono kobietę wchodząca na torowisko. Policjanci natychmiast ruszyli w wyznaczony rejon, gdzie ujawnili kobietę znajdującą się na torowisku. Funkcjonariusze nie tracąc ani chwili podbiegli do kobiety i chwytając ją za ręce, odciągnęli od nadjeżdżającego pociągu w bezpieczne miejsce. Dzięki szybkiej reakcji policjantów, nie doszło do tragedii.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie udzielono jej niezbędnej pomocy medycznej. Po raz kolejny funkcjonariusze uratowali ludzkie życie, które jest największą wartością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*