Regimin otwiera Gminną Bibliotekę

Jak informują władze gminy Regimin z dniem 11 maja Gminna Biblioteka Publiczna im. Władysława Reymonta w Regiminie wznawia swoją działalność. Poniżej całość komunikatu:

“Szanowni Państwo,

 Z wielką radością informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna im. Władysława Reymonta w Regiminie wznawia swoją działalność z dniem 11 maja 2020 r. Biblioteka będzie czynna od 8.00-14.00.Z uwagi na obecną sytuacje epidemiczną zostały wdrożone procedury, które mają zapewnić bezpieczeństwo zarówno pracownikom , jak i czytelnikom.Dodatkowo Filia w Szulmierzu będzie nieczynna  na czas epidemii do odwołania .

Zapraszamy wszystkich czytelników do Gminnej Biblioteki Publicznej im. Władysława Reymonta w Regiminie po uprzednim kontakcie telefonicznym .Prosimy  czytelników o stosowanie się  do wytycznych :

1 .Zanim udacie się do biblioteki prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny na numer   23 681-17-61 

2. Przygotujcie listę książek lub preferencji czytelniczych ,co ułatwi bibliotekarzowi sprostać Waszym oczekiwaniom .W najbliższym czasie nie będzie możliwy swobodny dostęp do regałów z książkami, to bibliotekarz będzie Państwu podawał książki .

3.Przed wejściem do biblioteki będzie postawiona wrzutnia na zwracane książki , do której będziecie Państwo wkładać oddawane książki.

4.Każda odwiedzająca bibliotekę osoba zobowiązana jest do posiadania maseczki (zakrycie nosa i ust) oraz jednorazowych rękawiczek.

5.W bibliotece może przebywać tylko 1 osoba .Osoby oczekujące przed placówkami na swoją kolej zobowiązane są do zachowania bezpiecznej odległości (2 m)

6.Czytelnia została wyłączona z użytkowania .

7.W godzinach 11.00-11.30 będą godziny wewnętrzne , podczas której nie będziemy obsługiwać czytelników, a wykonywać prace związane z bezpiecznym umieszczaniem księgozbioru zwracanego na kwarantannę.

8.Na chwilę obecną możliwe jest jedynie wypożyczanie książek w celu zapewnienia bezpieczeństwa .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*