Ruch jednokierunkowy na ul. Bojanowskiego

Ruch jednokierunkowy na ul. Bojanowskiego Od poniedziałku, 28 sierpnia, na ul. Bojanowskiego wprowadzona zostanie nowa
organizacja ruchu. Zmiany dotyczą całej ulicy Bojanowskiego – ruch jednokierunkowy będzie obowiązywał od ul. Kratowskiej w stronę ul. Granicznej. Zmiany zostaną wprowadzone na wniosek mieszkańców, w imieniu których pismo do Urzędu Miasta złożył zarząd osiedla „Przemysłowe”.

 

UM Ciechanów

 1. Mieszkaniec Bojanowskiego pisze:

  Co za chory człowiek wymyślił taką głupotę … kto w ogóle podpisał taką petycje ? 1 osoba ?

  1. mieszkaniec pisze:

   Z tego co wiem to jakaś Pani zbierała podpisy na osiedlu, a samą petycję zaniosła Przewodnicząca zarządu osiedla Dubrownik chyba Anna. Podobno nie konsultowała tego z nikim opórcz pani widmo, która ponad rok temu zbierała takie podpisy. Niezła wtopa. Tylko, że teraz mieszkańcy będa musieli z tym żyć.

 2. Mieszkanka pisze:

  Podpisy zbierał Pan i to kilka miesięcy temu. Sporo osób to podpisalo. Mi to odpowiada. Ciężko przejechać tam dwoma samochodami naraz. Nie ciężko bylo o stłuczke. Mieszkańcy nie mogą sie przyzwyczic do zmian i sama dzis wyjeżdżając prawidlowo mialabym stłuczke z osobą ktora jechala pod prąd.

 3. Mieszkaniec pisze:

  Pomysł idiotyczny. Niech ktoś między godz. 15 a 17 spróbuje skręcić jadąc od Płocka w ul. Bojanowskiego. Mieszkam od strony Granicznej. A dzieci na rowerach jeżdżą jak chcą na pewno nie w koło

 4. mieszkaniec pisze:

  Zgadzam się z moim przedmówcą. Totalny chaos. Gdzie są radni ? Pan Jerzy Racki chyba zapomniał, że jest radnym również ulicy bojanowskiego bo przez całą kadencję nic się nie zmieniło. Powiem więcej jest gorzej. Zero zainteresowania, mieszkańcy często nie wiedzą kto wogóle jest radnym osiedla, i gdzie mogą zgłaszać swoje problemy. Ograniczony kontakt. A na koniec kadencji wychodzą takie kwiatki, że nikt nie ustala z mieszkańcami poważnych decyzji. Mieszka nas tylu na tym osiedlu a nie możemy wybrać sobie radnego, który zadba o największą grupę zainteresowanych w tym okręgu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*