UWAGA! Utrudnienia w ruchu Kolei Mazowieckich

Komunikat Kolei Mazowieckich:

Informujemy, że w okresie 14 czerwca – 26 lipca 2020 r. planowana jest wymiana sieci trakcyjnej na obu torach linii 447 na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Włochy. Część pociągów KM będzie kursowała z pominięciem przystanków: Warszawa Włochy, Warszawa Ursus, Warszawa Ursus Niedźwiadek oraz Piastów. Wybrane połączenia Kolei Mazowieckich i Szybkiej Kolei Miejskiej w Warszawie zostaną odwołane.

W związku z utrudnieniami w ruchu pociągów od 14 czerwca do 5 lipca 2020 r. na odcinku Warszawa Wschodnia – Pruszków (w obu kierunkach) obowiązywać będzie wzajemne honorowanie biletów KM i ZTM.

Bilety KM (wszystkich rodzajów) ważne będą w pociągach SKM na odcinku Warszawa Wschodnia – Pruszków (w obu kierunkach).

Bilety ZTM wszystkich rodzajów (z uwzględnieniem stref biletowych) ważne będą w pociągach KM na odcinku Warszawa Wschodnia – Pruszków (w obu kierunkach).

Pasażerowie z biletami „kartonikowymi” ZTM, które nie zostały wcześniej skasowane, są obowiązani do ich skasowania przez trwałe napisanie na ich odwrocie daty i godziny rozpoczęcia przejazdu w formacie 24-godzinnym, czyli np. 14.06. godz. 06:55, a posiadacze biletów zakodowanych na WKM muszą je uprzednio aktywować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*