Czerwcowy weekend na drogach powiatu

W dniu 2 czerwca br. ok. godz. 22:00 w Ciechanowie  na ul.Sienkiewicza  mężczyzna lat 38 kierował pojazdem Renault Masters będąc w stanie nietrzeźwości  Wykonane badanie na zawartość alkoholu wykazało u mężczyzny ponad 1promil alkoholu.

W dniu 06.06. ok. godz. 09:20 policjanci WRD w m. Pęchcin zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem Porsche mieszkańca województwa podlaskiego. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 59 km/h. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, nałożyli mandat karnym oraz 10 punktów. Tego samego dnia ok. godz. 14:00 w m. Czernice mieszkaniec pow. ciechanowskiego, lat 68 kierował pojazdem m-ki Mercedes będąc w stanie nietrzeźwości. Ponadto  mężczyzna spowodował kolizję z pojazdem Dacia.

W miejscowości Wróblewo doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący  pojazdem Nissan Almera  na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł do przydrożnego rowu a następnie dachował. W pojeździe znajdowała się pasażerka. Nikt nie odniósł obrażeń. Zarówno kobieta jak i mężczyzna znajdowali się w stanie nietrzeźwości.

Ok godz. 19:30 w Ciechanowie na skrzyżowaniu ul. Płońskiej i Armii Krajowej  kierująca pojazdem Nissan Micra nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu rowerzyście. Nikt nie odniósł obrażeń. Kierująca została ukarana mandatem. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*