Nowa stacja Circle K w Jeżewie

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Jeżewie, w województwie mazowieckim, na trasie między Pułtuskiem a Nasielskiem. Stacja obsługuje zarówno ruch tranzytowy jak i lokalny. W sklepie, będącym częścią stacji, klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej
i napić się aromatycznej kawy. Natomiast Ci, którzy podróżują w pośpiechu mogą zapłacić za zatankowane paliwo poprzez aplikacje mobilną Circle K.

Sieć Circle K to blisko 380 stacji paliw w całej Polsce. Najnowsza całodobowa stacja w Jeżewie daje możliwość zatankowania różnych rodzajów paliw: miles®95, milesPLUS®98, miles® Diesel, milesPLUS® Diesel, LPG oraz AdBlue.Stacja została wyposażona w część gastronomiczną, w której dostępna jest wyjątkowa oferta przekąsek, w tym także Hot Dogi
na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców, frytki, zapiekanki i kanapki oraz świeżo wypiekane pieczywo. Z kolei w kąciku kawowym klienci stacji będą mogli samodzielnie skomponować swoją ulubioną kawę, wzbogacając ją szeroką gamą dodatków, takich jak bita śmietana czy syrop smakowy. Dla miłośników słodyczy czekać będą również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek. Rodzice podróżujący z dzieckiem mogą skorzystać także z przewijaka.
Na stacji dostępne są także udogodnienia dla TIRów: parking, dedykowany dystrybutor oraz AdBlue. Dodatkowo stacja posiada myjnię, odkurzacz i kompresor.

Mając na uwadze trwającą pandemię, konieczność dystansowania społecznego, a także styl podróżowania części klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu,
na wszystkich stacjach Circle K, w tym na tej w Jeżewie, wprowadzono możliwość płatności
za paliwo z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji prócz płatności mobilnych, konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K Extra. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store. Film dotyczący płatności mobilnych Circle K znajduje się pod linkiem.

Stacja Circle K w Jeżewie funkcjonuje w modelu franczyzowym. Obecnie stacje franczyzowe stanowią ponad 25% wszystkich punktów należących do sieci w Polsce.
Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu Circle K oferuje swoim partnerom franczyzowym możliwość korzystania z wypracowanych i sprawdzonych rozwiązań globalnej marki działającej w ponad 20 krajach i posiadającej 16 000 sklepów typu convenience. Wszystkie stacje franczyzowe Circle K otrzymują także dostęp do znanych i cenionych na rynku produktów paliwowych miles® oraz szerokiej oferty pozapaliwowej. Franczyzobiorcą może zostać zarówno właściciel już istniejącej stacji, jak i właściciel działki, na której zamierza wybudować stację paliw. Circle K oferuje swoim partnerom franczyzowym opiekę kierowników regionalnych, którzy
z zaangażowaniem starają się doradzać i pomagać w dbaniu o wysokie standardy prowadzenia stacji. Pomoc we wdrożeniu otrzymują także pracownicy stacji franczyzowych, którzy otrzymują pakiet szkoleń pomocnych w codziennej pracy na stacji paliw.

Franczyzobiorca otrzymuje także wsparcie w przygotowaniu i aranżacji powierzchni sklepowej, wyposażaniu sklepu w meble i system regałów oraz wszelkie niezbędne sprzęty. Stacje franczyzowe włączane są do programu lojalnościowego Circle K Extra, dzięki czemu klienci stacji mogą korzystać z atrakcyjnych ofert i promocji. Circle K jako franczyzodawca oferuje również dostęp do bazy klientów flotowych posiadających karty Circle K Routex.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*