W sobotę odbędzie się koncert „Junior”

W najbliższą sobotę, 20 stycznia, o godz. 16.00 COEK STUDIO organizuje noworoczną niespodziankę dla najmłodszych mieszkańców miasta. W hali przy ul. Kraszewskiego 8 zaplanowane jest bezpłatne widowisko, w ramach którego zaprezentowany zostanie spektakl teatru Dur-Moll pt. „Magiczny Płatek Śniegu” oraz odbędzie się “Bajkowy koncert dla małych i dużych” w wykonaniu zespołu wokalno-aktorskiego Sonanto.

Spektakl “Magiczny Płatek Śniegu” opowiada o małej żyrafie z bardzo krótką szyją, która marzy by, jak inne żyrafy, mieć piękną szyję. By spełnić marzenie, udaje się na poszukiwania niezwykłego płatka śniegu, który ma magiczną moc. Żyrafie towarzyszy kot, sowa i bałwanek. Wykonujący spektakl teatr dla dzieci „Dur-Moll” założyło przed laty małżeństwo muzyków – Ewa i Czesław Matryba. Obecnie z teatrem współpracują oprócz aktorów, muzycy, animatorzy kultury, plastycy a także cyrkowcy.
Z kolei przeboje z filmów Walta Disneya wykona zespół wokalno-aktorski Sonanto. Podczas „Bajkowego koncertu dla małych i dużych” będzie można posłuchać piosenek z bajek słynnej amerykańskiej wytwórni, które ukazały się w polskich kinach w latach 1989-2013. Będą to m.in. utwory z „Małej Syrenki”, „Pięknej i Bestii”, „Pocahontas”, „Dzwonnika z Notre Dame”, „Króla Lwa”, jak również z ostatnich produkcji – „Kraina Lodu” i „Zaplątani”.

Warszawski zespół Sonanto powstał 6 lat temu. Obecnie w składzie jest kilkunastu wokalistów i instrumentalistów, to m.in. absolwenci akademii muzycznych, Akademii Teatralnej, aktorzy teatrów muzycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*