Zapisz się na Ciechanowskie Święto Biegania

W ramach IV edycji Ciechanowskiego Święta Biegania 15 września uczestnicy będą mieli do pokonania dystans półmaratonu (21,095 km), 10 km i 5 km. Dzieci pobiegną na 400 i 800 m. Zapisywać można się elektronicznie na stronie www.mazoviaproactiv.pl do końca sierpnia. 

Na miejskim stadionie zaplanowane są: start, meta, biuro zawodów i biegi dla dzieci. Na pakiet startowy składa się koszulka i numer startowy. Na mecie każdy otrzyma medal, wodę i posiłek regeneracyjny. Pakiety startowe będą wydawane w biurze zawodów na stadionie w dniu wydarzenia w godzinach 7.30-10.00. Odbiór pakietów będzie również możliwy w tygodniu poprzedzającym zawody. Miejsce i godziny otwarcia terenowego biura ogłoszone zostaną na stronie stowarzyszenia po 1 września.

O godz. 9.30 wystartują dzieci na dystansie 400 m, pół godziny później na 800 m. Na godz. 10.00 zaplanowana jest rozgrzewka, następne na 11.00 oficjalne otwarcie zawodów i start biegu na 10 km oraz półmaratonu. O godz. 11.30 wystartuje bieg na 5 km. Prowadzony będzie elektroniczny pomiar czasu. Na trasach zorganizowane zostaną punkty z wodą. Uczestnicy zostaną podzieleni na kategorie wiekowe. W ogólnej klasyfikacji półmaratonu przewidziane są nagrody pieniężne. Po 500 zł dostaną: najlepszy biegacz, biegaczka oraz mieszkaniec i mieszkanka Ciechanowa z najlepszym wynikiem. W biegu na 5 km najlepsi otrzymają są puchary, uhonorowani zostaną również najszybsi w poszczególnych kategoriach.

Regulamin, mapy tras, formularze i wszelkie szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej mazoviaproactiv.pl oraz na facebookowym profilu stowarzyszenia.

Ciechanowskie Święto Biegania organizują: stowarzyszenie Mazovia ProActiv, Urząd Miasta Ciechanów i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 

Źródło: UM Ciechanów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*