Zmiany w organizacji ruchu w Sylwestra!!!

W związku z organizacją Sylwestra przed ratuszem, 31 grudnia o godzinie 18.00 zostanie częściowo zamknięty dla ruchu plac Jana Pawła II. Zmianie ulegnie także organizacja ruchu na ulicy Kilińskiego. Od piątku niedostępny dla kierowców będzie parking naprzeciwko ratusza.

Plac Jana Pawła II będzie wyłączony z ruchu w sobotę od godziny 18.00 na dwóch odcinkach: nie będzie można przejechać odcinkiem między ulicą Dolną a Wodną (odcinek przy banku i ratuszu) oraz odcinkiem między ulicą Wodną a 17 Stycznia. Na ulicy Kilińskiego obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy od ulicy Wodnej w kierunku ulicy 17 Stycznia. Dzień przed Sylwestrem, 30 grudnia, od rana zamknięty będzie parking naprzeciwko ratusza. Stała organizacja ruchu zostanie przywrócona 1 stycznia o godzinie 6.00. Kierowcy proszeni są o zachowania szczególnej ostrożności i stosowanie się do znaków czasowej organizacji ruchu.

Sylwester przed ratuszem zacznie się o godzinie 22.30.Na początku zagra ciechanowska grupa Active, następnie na scenie pojawią się Elektryczne Gitary. O północy życzenia mieszkańcom złoży prezydent miasta. Zamiast fajerwerków, będzie pokaz laserowy. Występ Elektrycznych Gitar przewidziany jest do godziny 1.00.

Organizatorem wydarzenia jest Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO.

Źródło: UM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*