Oszuści telefoniczni atakują!

W ostatnich dniach klienci sieci Orange mogą być nękani połączeniami z numeru +236 77 99 06 17.

Mamy tutaj do czynienia z kolejnym przypadkiem oszustwa. Przedstawiciele operatora sieci Orange ostrzegają, że oddzwonienie na podany wyżej numer może spowodować obciążenie wysoką kwotą. Mimo iż numer kierunkowy może wskazywać na połączenie z Ciechanowa, oddzwaniając połączymy się tak naprawdę z Republiką Środkowoafrykańską. W momencie połączenia zostanie pobrana standardowa opłata za minutę rozmowy oraz za połączenie międzynarodowe ( ok. 8 zł za każdą rozpoczętą minutę ). Połączenia z podejrzanego numeru mogą dotyczyć również klientów innych siec!

Proszę pamiętać, że jeżeli przed numerem wyświetla się znak +, a po nim nie występuje kierunkowy do Polski to jest to połączenie z zagranicy. Numery zagraniczne mają więcej niż 9 cyfr. Aby uniknąć kłopotliwych sytuacji warto zablokować połączenia z zagranicznymi numerami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Na chwilę obecną brak ankiet

Lorem ipsum 1

Lorem Ipsum är en utfyllnadstext från tryck- och förlagsindustrin. Lorem ipsum har varit standard ända sedan 1500-talet, när en okänd boksättare tog att antal bokstäver och blandade dem för att göra ett provexemplar av en bok.