Gmina Dzierzążnia powiadomi swoich mieszkańców SMS-em o ważnych wydarzeniach

Urząd Gminy w Dzierzążni (gm.Płońsk) uruchomił dla mieszkańców gminy System Powiadamiania SMS. Dzięki Systemowi Powiadamiania SMS jego subskrybenci będą na bieżąco informowani o zagrożeniach, awariach i ostrzeżeniach, które mogą wystąpić na terenie Gminy, a także jest to doskonały kanał przekazu komunikatów ważnych wydarzeń lokalnych, imprez kulturalnych i sportowych. Użytkownicy systemu nie będą zasypywani ogromną ilością wiadomości, a Urząd będzie przekazywał wyłącznie najważniejsze informacje.

Zapisz się

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, w którym musimy podać numer swojego telefonu komórkowego, wybrać miejscowość oraz zaakceptować regulamin i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo można zarejestrować się także składając wypełniony papierowy formularz w sekretariacie.

Informacje: https://dzierzaznia.pl/

Dlaczego warto korzystać z SMS?

Największą zaletą SMS-ów, jako narzędzia marketingowego czy informacyjnego, jest możliwość bardzo szybkiego i skutecznego dotarcia do odbiorcy. Telefon towarzyszy większości z nas praktycznie przez cały dzień. W związku z tym Open Rate dla SMS-ów wynosi zwykle ponad 90%. Dodatkowym atutem tego typu treści jest fakt, że SMS-y otwierane są zazwyczaj praktycznie zaraz po otrzymaniu. Zgodnie ze statystykami średni czas od otrzymania wiadomości marketingowej do jej odczytania wynosi tylko około 3 minut. Wysyłając SMS-a do klienta mamy niemal 100% pewność, że nasza wiadomość do niego dotrze.

“Aplikacja SMSinfo to proste w obsłudze narzędzie do szybkiej komunikacji z mieszkańcami za pomocą SMS. Każdy z mieszkańców posiada telefon co stanowi gwarant, że wiadomość zostanie skutecznie odczytana. Co ważne usługa dla mieszkańców jest całkowicie darmowa a do jej obsługi mieszkańcy nie muszą ponosić kosztów związanych z zakupem Internetu do swojego telefonu. Cieszymy się, że kolejny samorząd zaufał naszej aplikacji. Zapraszamy do współpracy kolejne podmioty” – powiedział Michał Karaszewski właściciel SMSinfo.

Zapytaj o szczegóły:

  • SMSinfo
  • tel: 606-792-108/ Michał Karaszewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*